• Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. 4 důvody, proč dětem pořídit hřiště na zahradu
08.03.2019

4 důvody, proč dětem pořídit hřiště na zahradu

Jistě, často za pořízením dětského hřiště stojí vidina chvilky odpočinku pro rodiče, ale to není jeho jediná přidaná hodnota. Pojďme se společně podívat, co vlastně hřiště dětem i vám přináší a proč se vyplatí, jedno si na svou zahradu také pořídit.

Nekonečné možnosti pro rozvoj fantazie

Houpačky, dětské domečky, skluzavky, to vše poskytuje dětem obrovské možnosti při rozvoji jejich fantazie, které je opravdu neomezená. Jeden den se jejich hřiště promění v pirátskou loď, která dobývá nové území a další den z něj bude hrad plný princezen. Když už vám zdá, že děti mají hřiště příliš okoukané, stačí přidat hrací prvek a dětská očka se opět rozzáří!

Bezpečné místo pro dětskou hru

Trnete strachy, když vám dítě oznámí, že jde s kamarády na hřiště? Už nemusíte. Pokud mu dětské hřiště pořídíte na zahradu, budete ho mít neustále na očích, a navíc se nemusíte bát, že by hřiště bylo závadné. Všechna dětská hřiště na zahradu mívají certifikace a bezpečnostní normy ČSN EN 71, které zaručují bezpečnou hru pro děti.

Více pobytu na čerstvém vzduchu

V dnešní době plné moderních technologií tráví děti čím dál tím méně času venku. Po příchodu ze školy zasednou k počítači a neodtrhnou od něj oči minimálně pár hodin. Jak to změnit? Snadno, pořiďte si na zahradu dětské hřiště. Ač k němu mohou být děti ze začátku skeptické, zanedlouho je nebudete moci z hřiště dostat.

Rozvoj motorických schopností

Ač vás to často na první pohled nenapadne, děti při hře na dětském hřišti velmi rozvíjí své motorické schopnosti. Ať se jedná o zdokonalování své koordinace a síle nebo trénování jemné motoriky při úchopu nejrůznějších úchytů. A co je nejlepší? Děti tuto formu procvičování a rozvíjení své motoriky dělají sami od sebe. Nemusíte jim předkládat řízené činnosti, které je často nudí.

Podtrženo sečteno, dětské hřiště je opravdu skvělou volbou pro bezpečnou dětskou hru, při které mohou projevit všechny své dětské představy a popustit uzdu své fantazii.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz