Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Dětské pískoviště 2 x 2 m

Děti, aby nezlobily si musí mít kde hrát. Toto menší smrkové dětské pískoviště o rozměrech 2 x 2 m, s výškou od země 31 cm a šířkou čtyř laviček 15 cm... celý popis
Dostupnost
Skladem
9 990,00 Kč
8 256,20 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1882
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Děti, aby nezlobily si musí mít kde hrát. Toto menší smrkové dětské pískoviště o rozměrech 2 x 2 m, s výškou od země 31 cm a šířkou čtyř laviček 15 cm je ideální pro menší veřejná prostranství. Použité masivní zaoblené hranoly mají 88 x 88 mm. Pískoviště je vhodné pro typická veřejná prostranství, jako jsou například školky, jesle, hřišťátka, hotely, parky apod. Součástí sady je návod pro případné sestavení následný provoz a údržbu pískoviště, aby vydrželo ve funkci, co nejdéle. 

Váha činí tohoto pískoviště je přibližně 150 kg. Velkou výhodou je, že díky této vyšší hmotnosti a neskladnosti je obtížně odcizitelné, což každé veřejné prostranství ocení. 

Můžete si přiobjednat

Na vyžádání a za příplatek dodáváme k těmto pískovištím krycí plachty. Jako další příplatkovou službu je možné si objednat i profesionální odbornou montáž od našich pracovníků.

Pevná smrková prkna

Celé pískoviště je vytvořeno z pečlivě ohoblovaného smrkového dřeva, které se pěstuje ve speciálních lesních školkách, aby nedošlo k narušení běžného přírodního koloběhu. Smrkové dřevo je hojně využíváno na stavby zahradních doplňků. Truhláři Vám určitě potvrdí, že jeho oblíbenost je oprávněná. Dřevo smrku je pevné a pružné současně, proto se s ním dobře pracuje. Zároveň je velmi odolné proti špatnému počasí.

Kontaktujte nás

Pokud si nebudete s něčím vědět rady nebo budete mít jakékoliv přání, můžete nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem. My se Vám ozveme a vše společně probereme.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz