Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Dětský domek Harry

Moderně i pro dětiDětský domek Harry je jakási vila Tugendhat mezi dětskými domky. Svým moderním vzhledem připoutá pohledy všech hostů, ale nejen těch... celý popis
Dostupnost
Skladem
24 900,00 Kč
20 578,51 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1897
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Moderně i pro děti

Dětský domek Harry je jakási vila Tugendhat mezi dětskými domky. Svým moderním vzhledem připoutá pohledy všech hostů, ale nejen těch dětských! Není to žádný drobeček, vnitřní rozměry 163 x 199 cm s výškou hřebenu 189 cm Vám umožní nahlédnout přímo dovnitř království Vašich ratolestí. Rovná střecha má plochu 4,2 m2 a díky sklonu 9° máte jistotu, že se Vám na ní nebudou tvořit louže a dětem nezateče třeba do kuchyně.

Funkční a elegantní

Před domkem je terasa obestavěná elegantním plůtkem, který ještě podtrhne celkový vzhled domku. Nepřehlédnutelné jsou dvě vysoká okna v přední stěně domku. Jedno menší ve dveřích a jeho velký dvojník vlevo vedle dveří. Když říkám velký, myslím opravdu velký. Levé okno má rozměr 37 x 116 cm a je tedy skoro přes celou výšku stěny. Tato dvě okna jsou zasklená plexisklem, které dovnitř pouští dostatek světla a zároveň děti neohrožuje riziko padajícího skla.

Bezpečnost na prvním místě

Jak již bylo zmíněno, v žádném okně není sklo, což je první z mnoha způsobů, jak Vaše děti chráníme. Jak jste si všimli, domek je vyroben ze smrkového dřeva. U dřeva samozřejmě nikdy nezabráníme ze 100 % vzniku třísek, ale věřte, že jsme tomu hodně blízko. Domek je z 16 mm silných prken, které jsou ještě před smontováním ze všech stran do hladka ohoblovány. Takto upravená prkna jsou poté smontována do jednotlivých bloků a bezpečně zajištěny k tomu určeným spojovacím materiálem. Máte tak jistotu, že byste například zvolením nevhodného spojovacího materiálu Vaše děti ohrozili.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost. Domek je v základu dodáván s podlahou silnou 1,6 cm, aby vám opravdu nic nechybělo.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

K domku je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz