Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Dětský domek Pinokio

Dětský domek Pinoccio s rozměry 115 x 180 cm, výškou 160 cm a plůtkem.Dětský domek Pinoccio je menší dřevěná stavba o rozměrech 115 x 180 cm pro Vše d... celý popis
Dostupnost
Skladem
18 060,00 Kč
14 925,62 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1366
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Dětský domek Pinoccio s rozměry 115 x 180 cm, výškou 160 cm a plůtkem.

Dětský domek Pinoccio je menší dřevěná stavba o rozměrech 115 x 180 cm pro Vše děti. Pokud Vám děti rádi pomáhají na zahradě sázet květiny, vozit hlínu v malém kolečku nebo dokonce sekají trávu svojí plastovou sekačkou, bude se jim hodit jejich vlastní dětský domek, do kterého všechno nářadí mohou uklidit. Kromě zahradního náčiní si tam můžou dát i jiné hračky nebo z domku vytvořit bunkr nebo hernu. Dětský domek Pinoccio má jedny dřevěné dveře a okno, jenž vpouští do domku světlo. K okénku je ale připevněna okenice pro případ tajného jednání uvnitř domku, které by se uvnitř třeba mohlo odehrávat. Protože co si budeme povídat, i děti občas potřebují své soukromí. Střecha přesahuje o 40 cm a tvoří tak malou terásku, která je ze stran oplocena.

Pevná smrková prkna

Smrkové lesy jsou v poslední době zasaženy velkým množstvím kůrovce. V České republice je to velký problém především v pohraničí. Tomuto broukovi se daří především kvůli velkému suchu. V jiných částech Evropy se však daří pěstovat a obnovovat smrkové lesy. Smrkové dřevo, které je pevné, ale pružné zároveň, se perfektně hodí na dřevostavby a některé druhy nábytku. Smrky jsou sázeny v lesních školkách, aby nedošlo k narušení běžných smrkových lesů. Dřevo na dětský domek dodáváme opracovaný bez konkrétní povrchové úpravy, aby si zachovalo svůj přírodní vzhled a vůni. Pokud si ale budete povrchovou úpravu přát, není to pro nás žádný problém. 

Malá dřevostavba pro děti

Dětský domek je v základním provedení dodáván včetně podlahy.  Jeho sestavění je opravdu jednoduché, zvládnou to oba z rodičů. Domek je totiž v podstatě "předpřipravený" - stačí poskládat stěny (panely) a podlahu k sobě a je hotovo. Je to opravdu snadné a montáž je díky tomu opravdu jednoduchá. Pokud ale nejste manuálně zruční nebo prostě na montáž domečku nemáte čas, můžete si ji objednat v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván se střešní krytinou z asfaltové lepenky. Každý zákazník má ale zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. Proto lze místo lepenky použít  asfaltový šindel a volit ze tří barevných variant.

V případě jakéhokoliv dotazu nás můžete kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K dětskému domku je možné přikoupit jakýkoliv doplněk, například:

  • Starter set obsahující hřebíky a prkna
  • Střešní krytinu dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž dětského domku

S volbou různých doplňků do dětského domku Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a nápaditých doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz