Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Dětský domek Pipi

Dětský domek Pippi má obdélníkový půdorys a rozměry 140 x 100 centimetrů.Borovicové dřevo na zahradní domek Pipi pro děti bylo před započetím výroby d... celý popis
Dostupnost
Skladem
9 450,00 Kč
7 809,92 Kč
bez DPH
Číslo produktu:400100
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Dětský domek Pippi má obdélníkový půdorys a rozměry 140 x 100 centimetrů.

Borovicové dřevo na zahradní domek Pipi pro děti bylo před započetím výroby důkladně vysušeno, ohoblováno a ošetřeno tlakovou impregnací, která dřevu dodá potřebné látky pro ochranu před škůdci, plísněmi, hnilobou, různými houbami a nepříznivými klimatickými vlivy. Domek má sedlovou střechu s mírným přesahem potaženou černou lepenkou (je v ceně základního produktu) a jedno okno zabudované v levé boční stěně. Dveře dětského domečku Pippi jsou v půlce horizontálně rozděleny na dvě části, přičemž každá z nich se dá otevřít zvlášť. V horní části dveří je zabudováno malé okénko. Obě okénka jsou zasklena plexisklem a tak nehrozí, že by se mohla rozbít a děti pořezat. Jeho stěny jsou tvořeny šestnáctimilimetrovými palubkami a dodáváme je již smontované, což výrazně ulehčí stavbu dětského domku svépomocí.  Součástí balení je i dřevěná podlaha a montážní sada. Domek má rozměry 140 x 100 centimetrů.

Základní parametry :

  • Výška: 150 cm
  • Šířka: 140 cm
  • Hloubka: 100 cm
  • Stojky: 7 x 7 cm

Jednoduchá montáž dětského domku.

Dětský domek Pipi je vyroben z borovicového dřeva, které je ještě před montáží dohladka ohoblováno ze všech stran. Následně jsou z prken silných 16 mm sestaveny jednotlivé panely, ze kterých se domek skládá. Jednoduše řečeno Vám domů přijde pár stěn, které pár hřebíky stlučete dohromady a domek je hotový! Domek je dodáván s podlahou silnou 1,6 cm, takže vám opravdu nic nechybí. Jedná se v podstatě o jednoduchou skládačku, ale nemáte-li na stavbu domku čas můžete si ji domluvit v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván s podlahou a se střešní krytinou z černé lepenky. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, která jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, ale zároveň mohou výrazně prodloužit jeho životnost.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz