Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Dřevěná garáž Sten 22,9 m2 se sekčními vraty

Dřevěná garáž Sten s užitnou plochou 22,9 m2, sekčními vraty a rozměry 745 x 396 cm.Dřevěná garáž Sten má vnější rozměry 745 x 396 cm. Vnitřní prostor... celý popis
Dostupnost
Skladem
164 780,00 Kč
136 181,82 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2563
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Dřevěná garáž Sten s užitnou plochou 22,9 m2, sekčními vraty a rozměry 745 x 396 cm.

Dřevěná garáž Sten má vnější rozměry 745 x 396 cm. Vnitřní prostor garáže je rozdělen na dvě části. Část pro parkování automobilu má délku 522 cm, druhá část pro uskladnění různých zahradních potřeb, příslušenství k autu a nářadí má délku 175 cm. Celková užitná plocha je 22,9 m2 a rozměry základů jsou 357 x 697 cm. Garáž má klasickou sedlovou střechu o ploše 32 m2. Dveře jsou široké 73 cm, resp. 78 cm a jejich výška je 186 cm, resp. 181 cm. Sekční vrata mají rozměry 221 x 188 cm a lze k nim dokoupit pohon sekčních garážových vrat. Nejvyšší bod garáže je od země ve výšce 290 cm. Do stěny malé místnosti je umístěno jedno otevíratelné okno s rozměry 69 x 38 cm. 

Jednoduchá montáž

K výrobě dřevěné garáže je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Garáž je v základním provedení dodávána bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků garážového stání. V případě zájmu je možné k chatě přiobjednat různá vylepšení, které ji udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit její odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit její životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení garážového stání s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

Ke garáži je možné přikoupit následující doplňky:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na +420 604 393 000 nebo info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, volejte +420 604 393 000 předem, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.