Mřížka nad truhlíky Čtverec 128 x 150
Kompletní specifikace
Dřevěná mřížka nad truhlíky o rozměrech 128 x 150 a s okem 10 x 10 cm.
Dřevěná ozdobná mřížka nad truhlík nejen pro pnoucí rostliny a květiny. Vhodné kombinovat s truhlíky Exclusiv nebo Anton, vytvoříte tak stabilní a přenosné sestavy na zahradě i na terase. Mřížky díky různým tvarům můžete kombinovat, setavíte si tak originální komplet. Vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva a dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu doporučujeme barvami Sadolin a Xyladecor.
V tomto případě se jedná o velice podobnou mřížku nad truhlík, jako v předešlém popisu. Zde je to přesněji opět mřížka nad truhlíky, které je s označujícím názvem Čtverec. Tato mřížka nad truhlík je o rozměrech 128 centimetrů na šířku a 150 centimetrů na výšku. Tyto mřížky jsou většinou kupovány pro rostliny, které rostou do větších výšek, aby se jejich šlahouny mohly libovolně zaplétat do mřížky a docílit tak dokonalého vzhledu. Mřížky nad truhlíky se skvěle hodí jak na Váš krásně rozkvetlý balkón, ale také na Vaši zahradu.
Dodáváno v přírodním provedení bez povrchové úpravy. Před použitím doporučujeme ošetřit ochranným nátěrem! Za příplatek je možno dodat mříž s nátěrem lazurou Sadolin nebo Impranal dle vybraného odstínu.
Mřížku Čtverec 128 x 150 cm lze kombinovat s těmito truhlíky
Zboží zařazeno v kategoriích