Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

  1. Úvod
  2. Pergoly
  3. Pergoly Linda
  4. Pergola Linda 17

Pergola Linda 17

Zahradní pergola Linda 17 je nejluxusnější pergola z naší nabídky. Pergola je vybavena 8 jednoduchými mřížemi Pergol s rozměry 41 x 150 cm a oky 10 x ... celý popis
Dostupnost
Skladem
49 990,00 Kč
41 314,05 Kč
bez DPH
Číslo produktu:583
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Zahradní pergola Linda 17 je nejluxusnější pergola z naší nabídky. Pergola je vybavena 8 jednoduchými mřížemi Pergol s rozměry 41 x 150 cm a oky 10 x 10 centimetrů. U těchto dekorativních mříží jsou truhlíky pro pěstování jak popínavých, tak klasických rostlin. Truhlíky mají rozměry 60 x 60 x 28 cm. Na zadní stěně je pak umístěna mříž Cecílie s obloukem. Cecílie má rozměr 180 x 180/200 cm a oka 13 x 13 cm.

Na dvou stranách pergoly jsou rozměrné lavičky o šířce 180 cm, na každou z nich se bez problému vejdou 3 lidé. Naproti jedné z laviček je pak umístěn velký truhlík 180 x 60 x 28 cm, který se hodí pro pěstování nízkých okrasných rostlin i užitkových rostlin, například jahod nebo třeba rajčat. Nad truhlíkem i nad jednou z laviček je mříž Pergol, která může sloužit jako podpěra k vyvázání právě rajčat či jiné zeleniny.

Pergola Linda 17 má obloukový průchod o výšce 230 cm a šířce 180 cm. Stejné oblouky jsou pak i rovnoměrně rozmístěné po celé hloubce pergoly a tvoří tak pěkné zastřešení. Na tyto oblouky můžete třeba navést nějaké popínavé rostliny a tím docílit pěkné ochrany před nepříjemným ostrým letním sluncem. Oblouky jsou vždy ve dvojičkách zpevněny dvojitými příčnými ráhny, díky kterým se oblouky nebudou na střeše nekontrolovaně hýbat.

Pergola je samostojná a není potřeba při instalaci v běžných podmínkách pergolu nijak kotvit. Pokud ale pergolu budete instalovat v nestandartním prostředí, například v prudším svahu, je vhodné podle podloží volit ať už úchyty do betonu, zemní vruty či zemní trny. Volte především podle Vašich požadavků, hlavně na bezpečnost.


Pergoly v základním provedení dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu je možné nechat za příplatek provést námi v naší lakovně, nebo si pergolu můžete natřít sami doma. My na nátěry používáme osvědčené lazury Xyladecor, jejichž výborné vlastnosti, přijatelná cena a široká škála barev jsou pro běžného uživatele nejvhodnější.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz