Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

  1. Úvod
  2. Pergoly
  3. Pergoly Linda
  4. Pergola Linda 9

Pergola Linda 9

Dřevěná modulární pergola do L je plně vybavena jak pro pěstování popínavých rostlin, tak i pro Váš odpočinek po náročné práci na zahradě. Součástí pe... celý popis
Dostupnost
Skladem
29 564,00 Kč
24 433,06 Kč
bez DPH
Číslo produktu:591
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Dřevěná modulární pergola do L je plně vybavena jak pro pěstování popínavých rostlin, tak i pro Váš odpočinek po náročné práci na zahradě. Součástí pergoly je celkem 9 dekorativních mříží Pergol o rozměrech 41 x 150 cm. Mříže jsou umístěny nad každým ze 3 menších truhlíků. Menší truhlíky mají rozměry 60 x 60 x 28 cm a jsou tedy vhodné pro pěstování běžně dostupných popínavých rostlin. U pergoly je i jeden velký truhlík 180 x 60 x 28, který využijete například pro pěstování malých okrasných rostlin.

Pergola je na jedné straně vybavena designovým obloukem, pod kterým je umístěna vestavěná lavička. Lavička je široká 180 cm a je pečlivě otestována pro maximálně pohodlný posed. Přes celou vrchní stranu pergoly jsou na rám pro zpevnění i rozbití jednolitosti pergoly přišroubovány dvojitá příčná ráhna o délce 72 centimetrů.

Díky charakteru konstrukce je celá pergola samostojná a je vhodná k umístění na jakýkoli povrch. Truhlíky jsou bez dna, díky čemu jsou možnosti umístění ještě širší. Pergola se nejvíce hodí pro umístění do velkých zahrad, jejichž budou jistě naprostou dominantou.

Celá pergola, od samotné konstrukce po okrasné dekorativní mříže je vyrobena z pečlivě ohoblovaného smrkového dřeva, které svou pevností a pohledovými vlastnostmi překoná lecjaké hliníkové a plastové pergoly. Výhodou smrkového dřeva je i jeho přirozené dobré vstřebávání nátěrových hmot. Pergola je v základním provedení dodávána bez povrchové úpravy, tu můžete provést buď sami doma nebo je možné si pergolu za příplatek nechat natřít u nás v lakovně. Na nátěry pergol používáme osvědčené lazury Xyladecor, u kterých si můžete zvolit z mnoha různých odstínů a typů. 

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz