Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

  1. Úvod
  2. Pergoly
  3. Pergoly z impregnovaného dřeva
  4. Pergola s lavičkou a květinovými truhlíky

Pergola s lavičkou a květinovými truhlíky

Pergola s lavičkou a truhlíky je praktický doplněk do Vaší zahrady. Pergola má rozměry 287 x 54 x 270 cm a je vybavena dvěma květinovými truhlíky. Tru... celý popis
Dostupnost
Skladem
18 150,00 Kč
15 000,00 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1807
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Pergola s lavičkou a truhlíky je praktický doplněk do Vaší zahrady. Pergola má rozměry 287 x 54 x 270 cm a je vybavena dvěma květinovými truhlíky. Truhlíky mají rozměry 50 x 50 x 50 cm a nad nimi jsou umístěny mříže s oky 13 x 13 cm, vhodné pro pěstování všech druhů popínavých rostlin. Mezi truhlíky je pak umístěna pohodlná lavička o délce 180 cm a hloubce sedáku 50 cm. Nad lavičkou je pro maximální soukromí mříž s obloukem, po které se mohou rostliny, rostoucí po krajích pergoly pnout.

Pergola se skládá z pergolových stojek 7 x 7 centimetrů, truhlík je vyroben z ráhen 4 x 7 cm. Je vyrobena z impregnovaného borovicového dřeva, jehož odolnost proti povětrnostním vlivům Vás jistě překvapí. Tlaková impregnace se totiž vpije hluboko do struktury dřeva a chrání ho tak proti plísním, hnilobě a podobným nepříjemnostem.

Impregnované pergoly jsou dodávány včetně veškerého spojovacího materiálu, který je potřebný k sestavení pergoly. Pro upevnění pergoly do země je nutné zvolit podle podkladu, ať už zemní vruty pro instalaci do měkkého povrchu, betonové úchyty, které se zabetonují do jakéhokoli podkladu nebo podlahové úchyty, jejichž instalace je nadmíru snadná.

Pergoly jsou dodávány s povrchovou úpravou ve formě tlakové impregnace v zelenkavé barvě. Pergolu je možné natřít i barevnými lazurami. Nátěr můžete provést buď sami doma nebo jej rádi provedeme u nás v lakovně. Na nátěr používáme osvědčené barvy na dřevo Xyladecor, jejichž široká škála barevných odstínů uspokojí všechny Vaše požadavky na vnější vzhled pergoly.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz