Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Pěstební box

Bylinková zahrádka s rozměry 85 x 60 cm, kterou nejen provoníte celé okolí a skvěle vypadá, ale navíc je ještě nesmírně přaktická. Díky své výšce 80 c... celý popis
Dostupnost
Skladem
3 480,00 Kč
2 876,03 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1099
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Bylinková zahrádka s rozměry 85 x 60 cm, kterou nejen provoníte celé okolí a skvěle vypadá, ale navíc je ještě nesmírně přaktická. Díky své výšce 80 cm totiž budete mít vše po ruce a ani po delší práci Vás nebudou bolet záda. Navíc je vyrobená z tlakově impregnované borovice a tak se nemusíte bát, že byste po roce zahrádku museli z důvodu vyhnití vyhodit.

Zahrádka se vším, co je třeba

Bylinková zahrádka má samozřejmě jediný účel a tím je vypěstování co největšího množství těch nejvoňavějších bylinek z okolí. Aby jste toho mohli dosáhnout, musíte bylinkám dopřát co nejlepší podmínky. My se vám snažíme co nejvíce pomoct a proto je součástí zahrádky 6 samostatných plastových truhlíkům které jednoduše naskládáte vedle sebe a v každém může růst něco jiného. Díky tomu, že je každý truhlík samostatnou jednotkou, nemusíte v případě odhnití jedné z rostlin složitě hrabat v hlíně, ale jednoduše bez jakéhokoli poškození okolních rostlin jej vyndáte a mrtvou rostlinu vyhodíte. 

Nejen zahrádka

Tato bylinková zahrádka má dvě patra. Ne pro pěstování ve dvou patrech, protože to by se spodním bylinkám moc nedařilo, ale spodní patro poslouží jako univerzální odkládací plocha. Každý totiž ví, že pěstování není taková legrace. Do spodního patra si tedy můžete odložit třeba konev s vodou, abyste rostlinky nezalévali čerstvou vodou z vodovodu, nebo třeba nůžky abyste si mohli vaše výrustky jemně odstřihnout a rostlinka rostla dál.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz