Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Seník Bergen 2 L

Moderní dřevěný seník z modřínu se sloupy 12 x 12 cm, rozměry 468 x 306 cm a 2 stěnami.Moderní způsob uskladnění Vašeho sena nebo slámy nabízí nový ty... celý popis
Dostupnost
Skladem
Příplatek 10
2 000,00 Kč
141 651,00 Kč
117 066,94 Kč
bez DPH
Číslo produktu:427912zw
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Moderní dřevěný seník z modřínu se sloupy 12 x 12 cm, rozměry 468 x 306 cm a 2 stěnami.

Moderní způsob uskladnění Vašeho sena nebo slámy nabízí nový typ seníku Bergen 2 L. Tento přístřešek poskytne senu dostatečnou ochranu před větrem a deštěm, a to především díky jeho dvěma pevným stěnám a kvalitní střeše z rýglů o průřezu 12 x 4,5 cm, které jsou dostatečně pevné i pro těžší střešní krytiny. Jeho vnější rozměry dosahují velikostí 468 x 306 cm. Vnitřní prostor přístřešku je vytyčen sloupy z modřínu o čtvercovém průřezu 12 x 12 cm a má rozměry 432 x 222 cm. Díky rozměrům seníku se do něj vejde poměrně velké množství sena i slámy a Vaše zvířata tak nebudou přes zimu strádat, ať už jsou to králíci, krávy nebo srnky. 

Seník nemusí být nutně nudný

Nesymetrický tvar střechy je velmi praktický do nepříznivého počasí. V případě dešťů voda samovolně steče po zadní straně střechy. Pokud Váš seník zastihne silná chumelenice, vrstvy sněhu sjedou bezproblémově dolů po zmíněné straně střechy.

V případě, že chcete seník umístit přímo na Vaši louku, aby se do něj zvířata pohodlně dostala, je dřevěný seník Bergen 2 L ideální volbou.

Na výrobu nosných sloupů i střešních rýglů a palubek je použito dřevo z modřínu. Stromy, které jsou k tomuto účelu využívány, pochází ze speciálně vysázených lesů, které jsou postupně obnovovány a udržovány. Použité modřínové dřevo je v té nejvyšší kvalitě, dokonale vysušeno, ohoblováno a zbaveno suků z obou stran. V základní verzi je seník dodáván v přírodní barvě modřínového dřeva. Pokud si ale budete přát tmavou verzi, je možné dřevo povrchově upravit impregnací a přetvořit ho tak na elegantní černé, či dokonce obě barvy kombinovat. Pro déletrvající ochranu dřeva doporučujeme nátěr tenkovrstvou lazurou Xyladecor Classic.

Postup pro postavení vlastního přístřešku na seno se vším, co potřebujete, je velice snadný a intuitivní. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, naši odborní poradci Vám rádi pomohou.

Dřevěný seník má spoustu doplňků

K montovanému seníku Bergen 2 L je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu ze smrkových palubek
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci, kteří Vám se stoprocentní jistotou zaručí zvolení správných a ideálně pasujících doplňků. Jejich zkušenosti Vám zároveň i ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz