Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Seník Bergen 2 L

Moderní dřevěný seník z modřínu se sloupy 12 x 12 cm, rozměry 468 x 306 cm a 2 stěnami.Moderní způsob uskladnění Vašeho sena nebo slámy nabízí nový ty... celý popis
Dostupnost
Skladem
106 273,00 Kč
87 828,93 Kč
bez DPH
Číslo produktu:42.7912zw
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Moderní dřevěný seník z modřínu se sloupy 12 x 12 cm, rozměry 468 x 306 cm a 2 stěnami.

Moderní způsob uskladnění Vašeho sena nebo slámy nabízí nový typ seníku Bergen 2 L. Tento přístřešek poskytne senu dostatečnou ochranu před větrem a deštěm, a to především díky jeho dvěma pevným stěnám a kvalitní střeše z rýglů o průřezu 12 x 4,5 cm, které jsou dostatečně pevné i pro těžší střešní krytiny. Jeho vnější rozměry dosahují velikostí 468 x 306 cm. Vnitřní prostor přístřešku je vytyčen sloupy z modřínu o čtvercovém průřezu 12 x 12 cm a má rozměry 432 x 222 cm. Díky rozměrům seníku se do něj vejde poměrně velké množství sena i slámy a Vaše zvířata tak nebudou přes zimu strádat, ať už jsou to králíci, krávy nebo srnky. Seno je pro ně důležité především díky vitamínům skupiny B, D a E, proto není na škodu mít seno po ruce právě v dřevěném seníku Bergen 2 L.

Seník nemusí být nutně nudný

Nesymetrický tvar střechy je velmi praktický do nepříznivého počasí. V případě dešťů voda samovolně steče po zadní straně střechy. Pokud Váš seník zastihne silná chumelenice, vrstvy sněhu sjedou bezproblémově dolů po zmíněné straně střechy.

V případě, že chcete seník umístit přímo na Vaši louku, aby se do něj zvířata pohodlně dostala, je dřevěný seník Bergen 2 L ideální volbou.

Na výrobu nosných sloupů i střešních rýglů a palubek je použito dřevo z modřínu. Stromy, které jsou k tomuto účelu využívány, pochází ze speciálně vysázených lesů, které jsou postupně obnovovány a udržovány. Použité modřínové dřevo je v té nejvyšší kvalitě, dokonale vysušeno, ohoblováno a zbaveno suků z obou stran. V základní verzi je seník dodáván v přírodní barvě modřínového dřeva. Pokud si ale budete přát tmavou verzi, je možné dřevo povrchově upravit impregnací a přetvořit ho tak na elegantní černé, či dokonce obě barvy kombinovat. Pro déletrvající ochranu dřeva doporučujeme nátěr tenkovrstvou lazurou Xyladecor Classic.

Postup pro postavení vlastního přístřešku na seno se vším, co potřebujete, je velice snadný a intuitivní. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, naši odborní poradci Vám rádi pomohou.

Dřevěný seník má spoustu doplňků

K montovanému seníku Bergen 2 L je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavěšovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na +420 604 393 000 nebo info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, volejte +420 604 393 000 předem, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.