Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Ballyragget

Zahradní chata Ballyragget se sedlovou střechou, stěnou 70 mm a rozměry 930 x 595 cm.Zahradní chata Ballyragget je větší chata o vnějších rozměrech 93... celý popis
Dostupnost
Skladem
Příplatek 10
2 000,00 Kč
508 668,00 Kč
420 386,78 Kč
bez DPH
Číslo produktu:407327
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Zahradní chata Ballyragget se sedlovou střechou, stěnou 70 mm a rozměry 930 x 595 cm.

Zahradní chata Ballyragget je větší chata o vnějších rozměrech 930 x 595 cm. Její užitná plocha je 44,9 m2 a rozměry základů jsou 575 x 780 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře o 130 cm. Dveře jsou dvoukřídlé se šířkou145 cm a jejich výška je 195 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 277 cm. Na straně vedle dveří jsou dvě okna, každé s rozměrem 142 x 105 cm a je zaskleno izolačním dvojsklem o síle 3 - 9 - 3 mm (sklo - vzduch - sklo). Na každé straně v zadní části zahradní chaty je pak ještě jedno takové okno. Všechna okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých fošen, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyříznuté zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem. U tohoto modelu chaty je možné objednat na místo dřevěných oken také variantu oken a dveří z PVC.

Modulární stavba

Zahradní chata Ballyragget je v základním provedení dodávána včetně podlahy (27mm) a střešní palubky. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu ze smrkových palubek
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz