Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Berlin

Dvoupatrová víkendová chata s podlahou, sílou stěny 44 mm a rozměry 490 x 600 cm.Zahradní chata Berlin je velká dvoupatrová chata o vnějších rozměrech... celý popis
Dostupnost
Skladem
267 700,00 Kč
221 239,67 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2109
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Dvoupatrová víkendová chata s podlahou, sílou stěny 44 mm a rozměry 490 x 600 cm.

Zahradní chata Berlin je velká dvoupatrová chata o vnějších rozměrech 490 x 600 cm. Její užitná plocha je 24 m2 a rozměry základů jsou 470 x 510 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře o 70 cm. Dveře do hlavní místnosti jsou dvoukřídlé, široké 163 cm a jejich výška je 189 cm. Do přístavku pak vedou jednokřídlé dveře o šířce 93 cm a stejné dveře jsou i do místnosti uvnitř. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 344 cm. Vedle dveří je umístěno jedno velké okno o rozměrech 139 x 95 cm, v boční stěně jsou pak dvě okna s rozměry 78 x 95 cm a do místnosti v horním patře ústí jedno menší okno. Všechny skleněné výplně jsou z dvouvrstvého skla o síle 4 - 6 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo). Okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná. Chata je dvoupatrová, spodní patro je rozděleno na 3 místnosti, do horního patra se leze po strmých schodech a nachází se v něm malá místnost na spaní.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyříznuté zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván s podlahou a základovým rámem. Chatu je možné samozřejmě vylepšit řadou dalších doplňků, které se prodávají samostatně. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.