Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Edelweiss

Dvoupatrová chata s podlahou, stěnou tloušťky 70 mm a rozměry 600 x 510 cm.Zahradní chata Edelweiss je velká víkendová chata s verandou o vnějších roz... celý popis
Dostupnost
Skladem
Příplatek 10
2 000,00 Kč
511 605,00 Kč
422 814,05 Kč
bez DPH
Číslo produktu:400866
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Dvoupatrová chata s podlahou, stěnou tloušťky 70 mm a rozměry 600 x 510 cm.

Zahradní chata Edelweiss je velká víkendová chata s verandou o vnějších rozměrech 600 x 510 cm. Její užitná plocha je 23 m2 s horním podlažím o ploše 5,4 m2 a rozměry základů činí 580 x 490 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje i přes verandu. Má dvoje prosklené vstupní dveře o rozměrech 86 x 196 cm a do každé z vnitřních místností vedou dveře se stejnými rozměry, ovšem bez skleněné výplně. Nejvyšší bod je ve výšce 371 cm, díky čemuž je možné umístit do horního patra postele a pohodlně se v nich vyspat. Směrem k verandě je do stěny umístěno velké okno s rozměry 147 x 91 cm a do stejné místnosti ústí z pravé strany chaty ještě okno o rozměru 95 x 91 cm. Tři taková okna jsou i na levé stěně chaty, díky čemuž je v každé místnosti dostatek světla. Poslední, menší okno s rozměry 56 x 51 cm je ve vrchním patře zahradní chaty. Všechna okna jsou zasklena dvojvrstvým sklem o síle 4 - 14 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo), vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná. Chata je dodávána s impregnovaným základovým rámem a podlahou.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken o síle 70 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyříznuté zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz