Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Elin

Zahraní chata s rovnou střechou a síle stěny 19 mm o rozměrech 477 x 351cmZahradní chata Elin je moderní dvouplášťová chata o vnějších rozměrech 477 x... celý popis
Dostupnost
Skladem
181 353,00 Kč
149 878,51 Kč
bez DPH
Číslo produktu:40.0817
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Zahraní chata s rovnou střechou a síle stěny 19 mm o rozměrech 477 x 351cm

Zahradní chata Elin je moderní dvouplášťová chata o vnějších rozměrech 477 x 351 cm. Její užitná plocha je 13,3 m2 + 3,4 m2 zádveří a rozměry základů jsou 477 x 351 cm. Chata má rovnou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře. Dveře jsou široké 96 cm a jejich výška je 192 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 265 cm. Na  straně vedle dveří je řada čtyř oken. Každé okno má rozměry 65 x 172 cm a je zaskleno izolačním dvousklem 3 - 6 - 3 mm (sklo - vzduch - sklo)

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken o síle 19 mm, které tvoří jednotlivé díly, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení včetně podlahy a střechy, které jsou dvojité, ostatní doplňky je možné přikoupit zvlášť. Důvod je prostý - každý zákazník má zcela jiné představy a má možnost se rozhodnout zda domek ještě zateplit. Rovněž i barvné  provedení jednotlivých prvků zahradního domku je volitelné. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na +420 604 393 000 nebo info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, volejte +420 604 393 000 předem, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.