Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Mullingar

Prosklená chata se čtyřmi místnostmi, stěnami silnými 70 mm a rozměry 850 x 790 cm.Zahradní chata Mullingar je velká zahradní chata s rozměry 850 x 79... celý popis
Dostupnost
Skladem
Příplatek 10
2 000,00 Kč
946 318,00 Kč
782 080,99 Kč
bez DPH
Číslo produktu:407310
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Prosklená chata se čtyřmi místnostmi, stěnami silnými 70 mm a rozměry 850 x 790 cm.

Zahradní chata Mullingar je velká zahradní chata s rozměry 850 x 790 cm, uvnitř členěná na čtyři místnosti. Její užitná plocha je 57,8 m2 a stojí na základovém rámu s rozměry 830 x 670 + 100 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu která lehce přesahuje přes dvojité, prosklené vstupní dveře 154 cm široké a 196 cm vysoké. Do vnitřních místností pak vedou dveře s rozměry 89 x 196 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 317 cm a společně s mnoha velkými okny tak máte pocit, jako byste byli stále venku. Z boků dveří jsou dvě okna s rozměry 40 x 184 cm. Na každé polovině čelní strany jsou pak ještě další dvě okna s rozměry 60 x 170 cm. Z pravé strany chaty je jedno okno s rozměry 119 x 143 cm a jedno okno 119 x 143 cm. Jedno okno 119 x 143 cm je i na levé stěně a malé okénko 50 x 50 cm je zezadu chaty. Každé okno je zaskleno dvojvrstvým sklem o síle 4 - 14 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo) a ta postranní společně se zadním jsou otevíratelná. Chata je dodávána s podlahou silnou 27 mm a impregnovaným podlahovým rámem.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken silných 70 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyříznuté zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní chata je v základním provedení dodáván bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradní chatě je možné přikoupit následující doplňky:

  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz