Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Skerries

Velká obytná chata s rozměry 1050 x 650 + 50 cm, čtyřmi místnostmi a stěnou 70 mm.Zahradní chata Skerries je velká obytná chata s rozměry 1050 x 650 +... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 151 500,00 Kč
951 652,89 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2129
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Velká obytná chata s rozměry 1050 x 650 + 50 cm, čtyřmi místnostmi a stěnou 70 mm.

Zahradní chata Skerries je velká obytná chata s rozměry 1050 x 650 + 50 cm se sedlovou střechou. Její užitná plocha je 65,9 m2 a základová plocha má rozměry 1030 x 630/230 + 50 cm. Chata má dvoukřídlé prosklené dveře 159 cm široké a 196 cm vysoké. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 317 cm. Na každé straně vedle dveří je po jednom oknu, každé má rozměry 120 x 91 cm. Stejná okna jsou umístěna po obou stranách chaty, na každé straně dvě a na zadní stěně je malé okénko s rozměry 50 x 50 cm. Okna jsou vysklena dvojitým izolačním sklem o síle 4 - 14 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo). Chata je dodávána s podlahou silnou 28 mm a impregnovaným podlahovým rámem.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken silných 70 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky tak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní chata je v základním provedení dodáván bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně zvýšit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a prodloužit tak jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradní chatě je možné přikoupit následující doplňky:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz