Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní chata Slane

Zahradní chata se sedlovou střechou, stěnou 70 mm a rozměry 1400 x 490 cm. Zahradní chata Slane je stylová chata o vnějších rozměrech 1400 x 490 cm. M... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 127 000,00 Kč
931 404,96 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2131
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Zahradní chata se sedlovou střechou, stěnou 70 mm a rozměry 1400 x 490 cm. 

Zahradní chata Slane je stylová chata o vnějších rozměrech 1400 x 490 cm. Může sloužit například jako víkendová chata, ale i jako menší rodinný domek a to díky jejím rozměrům a pohodlí, které nabízí. Její užitná plocha je 64,5 m2 a uvnitř je rozdělena na čtyři místnosti. Rozměry základů jsou 1380 x 470 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje i nad terásku širokou 82 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 287 cm. Dvoje jednokřídlé vchodové dveře jsou široké 84 cm a jejich výška je 203 cm. Zbylé troje dveře uvnitř mají stejné rozměry. Okna, jež se na zahradní chatě nachází, zajistí dostatek světla - mají totiž dostatečně velké rozměry, aby propustily paprsky z venku. Na bočních stěnách chaty a na stěně přední je dohromady rozmístěno sedm velkých oken o rozměru 72 x 149 cm a na stěně zadní je jedno menší, které má 51 x 54 cm, a je určeno pro koupelnu. Okna jsou zasklena dvouvrstvým sklem silným 4 - 14 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo). Okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná. Chata je dodávána s podlahou silnou 27 mm a impregnovaným podlahovým rámem.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken tlustých 70 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradní chatě je možné přikoupit následující doplňky:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle Vašich požadavků
  • Plastový okap včetně potřebných montážních prvků
  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.