Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

Zahradní domek Camping Barrel

Zahradní domek s podlahou, postelí a stolem o rozměrech 215 x 330 cm a sílou stěny 28/42 mm. Zahradní domek Camping barrel je zajímavý zahradní domek ... celý popis
Dostupnost
Skladem
173 300,00 Kč
143 223,14 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2116
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Zahradní domek s podlahou, postelí a stolem o rozměrech 215 x 330 cm a sílou stěny 28/42 mm. 

Zahradní domek Camping barrel je zajímavý zahradní domek s užitnou plochou 6,5 m2. Vnější rozměry domku jsou 215 x 330 cm, rozměry základů domku jsou stejné, 215 x 330 cm. Výška domku v nejvyšším bodě je 225 cm. Domek je vybaven jednokřídlými dveřmi se skleněnou výplní. Výplň dveří je z jednovrstvého skla o tloušťce 4 mm. Šířka dveří je 59 cm a jejich výška je 165 cm. Domek Barrel se vyznačuje svým netradičním tvarem. Je dodáván včetně postele a stolu, stejně tak dodávka obsahuje venkovní lavičky, podlahu a základy. Domek je rozdělen přepážkou na 2 místnosti, v rovné stěně je umístěno jedno otevíratelné okno s rozměry 66 x 66 cm.

Masivní smrková prkna

Na výrobu zahradního domku Barrel je použito dohladka ohoblované, 28 a 42 mm silné smrkové dřevo. Stavba domku je velice snadná - celé stěny se montují z jednotlivých prken, do kterých jsou vyřezány zámky,které do sebe perfektně zapadají a stěny jsou smontovány za chvíli.

Modulární dřevěná stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván s podlahou, základovým rámem a střešní krytinou. Stále je ale možné k domku pořídit zajímavé doplňky. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Ventilační mřížky pro odvod vlhkosti
  • Povrchovou úpravu domku lazurou nebo impregnací
  • Montáž našimi zkušenými montéry

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci, kteří Vám se stoprocentní jistotou zaručí zvolení správných a ideálně pasujících doplňků. Jejich zkušenosti Vám zároveň i ušetří spoustu peněz a nervů.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz