Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

  1. Úvod
  2. Zahradní nábytek
  3. Masivní dřevěný nábytek
  4. Zahradní nábytek Hospoda Sestava zahradního nábytku

Zahradní nábytek Hospoda Sestava zahradního nábytku

Masivní nábytek Hospoda ze smrkového dřeva - stůl, židle, lavice, lavice bez opěrkyMasivní zahradní nábytek řady Hospoda se vyznačuje klasickým design... celý popis
Dostupnost
Skladem
Příplatek 8
490,00 Kč
17 785,00 Kč
14 698,35 Kč
bez DPH
Číslo produktu:HOS1
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace
Masivní nábytek Hospoda ze smrkového dřeva - stůl, židle, lavice, lavice bez opěrky

Masivní zahradní nábytek řady Hospoda se vyznačuje klasickým designem a výjimečnou kvalitou zpracování. Díky své velikosti je vhodný na chaty a chalupy, do velkých zahrad nebo na venkovní zahrádky restaurací. V nabídce máme masivní stůl s deskou 76 x 160 cm, lavici s opěrkou nebo bez opěrky o délce 160 cm a židle bez područek o šířce 60 cm ze smrkových hranolů o síle 4 cm. Zahradní nábytek Hospoda je možné objednat jako sestavu nebo samostatně. Sestava se skládá z masivního stolu, lavice s opěradlem a dvou židlí.

Zahradní stůl Hospoda

Masivní zahradní stůl Hospoda má rozměry desky 76 x 160 cm. Je složen z hladce hoblovaných hranolů 12 x 4 x 160 cm. Stůl je vyroben z dokonale vysušeného smrkového dřeva. Dodáváme jej ve smontovaném stavu bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu Vám rádi provedeme na naší lakovně.

Zahradní lavička s opěrkou Hospoda

Zahradní lavička Hospoda s opěrkou je sestavena ze smrkových hranolů 12 x 4 x 160 cm. Celková délka lavičky je 160 cm, je tedy vhodná pro 3 - 4 osoby. Je vyrobena z hladce hoblovaného smrkového dřeva, které bylo před používáním dokonale vysušeno. Lavičku dodáváme ve smontovaném stavu a bez povrchové úpravy, kterou při Vašem požadavku rádi provedeme.

Zahradní lavička bez opěrky Hospoda

Zahradní lavička Mallorca bez opěrky je sestavena ze smrkových hranolů 12 x 4 x 160 cm. Celková délka lavičky je 160 cm, je tedy vhodná pro 3 - 4 osoby. Je vyrobena z hladce hoblovaného smrkového dřeva, které bylo před používáním dokonale vysušeno. Lavičku dodáváme ve smontovaném stavu a bez povrchové úpravy, kterou při Vašem požadavku rádi provedeme.

Zahradní židle bez područek Hospoda

Zahradní židle bez područek Hospoda je tvořena smrkovými hranoly 12 x 4 x 60 cm. Maximální pohodlí při posezu je zajištěno ideální šířkou křesla 60 cm. Je vyrobena z dokonale vysušeného a dohladka hoblovaného smrkového dřeva. Židli dodáváme ve smontovaném stavu bez povrchové úpravy, kterou při Vašem požadavku rádi provedeme u nás na lakovně.

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz