Nakupujte u nás

Jsme autorizovaný prodejce

✔️ Showroom

✔️ 100 % kvalita a rychlá expedice

✔️ Pomáháte s námi ❤️

 

Často kladené dotazy

Jak nakupovat

Videa + foto (hřiště a montáž)

Naše hodnocení 4.8/5

 

  1. Úvod
  2. Pergoly
  3. Pergoly Linda
  4. Zahradní pergola Linda 30

Zahradní pergola Linda 30

Vchodová pergola Linda 30 je vyrobena z tlakově impregnovaného borovicového dřeva. Tvar a velikost této pergoly ji předurčuje k použití na zahradě jak... celý popis
Dostupnost
Skladem
5 550,00 Kč
4 586,78 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1390
Výrobce:Vladeko
Kompletní specifikace

Vchodová pergola Linda 30 je vyrobena z tlakově impregnovaného borovicového dřeva. Tvar a velikost této pergoly ji předurčuje k použití na zahradě jakékoli velikosti a to ať už jako vchodová branka, samostatná dekorace na zahradě i jako podpůrnou stavbu pro všechny druhy popínavých rostlin. Tlaková impregnace je zdravotě nezávadná jak pro lidi, tak samozřejmě i pro rostliny, které na pergole mohou vesele růst. Zároveň ale impregnace dřevo chrání před plísněmi, vlhkostí a dalšími nepříjemnými vlivy počasí. Díky těmto vlastnostem Vám pergola vydrží na zahradě stát spustu dlouhých let, Vám to ušetří čas i peníze.

Linda 30 se skládá ze 4 stojek 7 x 7 cm o délce 200 cm, přes které vedou dva stejné oblouky z hranolů s rozměry 35 x 78 mm a délkou oblouku 120 cm. Oblouk je doplněn třemi příčnými ráhny s délkou 54 cm, které zvyšují celkovou pevnost pergoly a rozbíjí monotónnost stavby. Mříže, které jsou mezi svislými stojkami jsou rovněž z impregnovaného dřeva, oka mříže mají rozměry 15 x 15 cm. Latě mříží mají obdélníkový průřez s hranami 38 x 13 mm. Vchodová oblouková pergola Linda 30 v nejvyšším bodě dosahuje výšky až 254 centimetrů.

Spojovací materiál je samozřejmě součástí pergoly, pro montáž Vám chybí už jen kování pro připevnění k danému podloží. V případě, že pergolu stavíte na pevný podklad - třeba na zámkovou dlažbu - volte kovový úchyt K 301. Pro stavbu pergoly na zeleném trávníku nebo jiném měkkém podloží, volte zemní vrut Bayos.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jsme autorizovaný prodejce značky Jungle Gym, dětská hřiště, skluzavky, zahradní nábytek, dětské domky a další, velký sklad + showroom

 Poradíme vám s nákupem na info@honzikuvhrad.cz

Na nejčastější dotazy máme odpověď zde

Pomáháte společně s námi: Z každé objednávky pošleme 50 Kč na dětské oddělení FN Motol + další

 Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše produkty se může doba dodání lehce prodloužit, omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Showroom

Kontakty nebo info@honzikuvhrad.cz

Vladeko, spol. s r.o. 
Karlštejnská 97 
252 17 Tachlovice 

Prosím, napište nám termín předem na info@honzikuvhrad.cz, ať se připravíme a můžeme se věnovat 100 % jen vám

 

Copyright 2012 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz